›   ›  Działalność społeczna i charytatywna

Działalność społeczna i charytatywna

Od początku istnienia Aurepio prowadziło szeroko zakrojoną działalność społeczną, charytatywną i dobroczynną. Jesteśmy fundatorem budowy Muzeum Wisły w Wyszogrodzie, wespół z „Orlenem S.A” sfinansowaliśmy budowę drogi powiatowej, dając możliwość mieszkańcom kilku odległych wsi dojazdu do pracy, sfinansowaliśmy budowę wodociągu we wsi mazowieckiej, byliśmy jednym z dwu fundatorów budowy Hospicjum dla Dzieci z Chorobą Nowotworową w Warszawie.

Przez prawie 20 lat naszego istnienia wspieraliśmy m.in.: Fundację na Rzecz Pomocy Dzieciom Grodzieńszczyzny, Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, Fundację Splotu Ramiennego, Instytut Gruźlicy w Warszawie, Polski Komitet Zwalczania Raka, Fundację „Pożywienie - Darem Serca”, Stowarzyszenie „Jutro jest”, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Liver”, liczne domy dziecka i schroniska dla zwierząt (m.in. w Celestynowie, w Korabiewicach).

Aurepio wspierało również polskie organizacje charytatywne i humanitarne jak Polska Akcja Humanitarna oraz Caritas w ich inicjatywach pomocowych w walce z biedą i kataklizmami na świecie.

 
 
 
 
« wstecz